top of page

קצת על השירות

כאן תמצאו את כל המידע על השירות שאני מספק ולמה הוא כדאי ומשתלם.

לכל שאלה נוספת - מוזמנים ליצור איתי קשר

Image by Jessica Lewis

תיאום תורים

בשירות זה אני זמין עבור הלקוחות שלכם לתיאום תורים אישי מ 08:30 בבוקר ועד 20:00 (הפסקה 14:00-16:00). שיחות שאינן נענות מקבלות שיחה חוזרת - אני דואג לחזור ללקוחות הללו בהקדם האפשרי.

לתיאום התורים שאני מציע יש מספר יתרונות:

  • יחס אישי - המענה שאני מספק הוא מהיר ואדיב מאוד, וניכר כך מתגובותיהם של לקוחות רבים ששירתתי - הן רופאים והן מטופלים, אשר ציינו לטובה את הזמינות והיחס האישי שניתן להם. בנוסף לכך, יחס זה תורם לשימור והגדלת מספר הלקוחות על ידי יצירת הרגשה עבור המטופל שיש מי ששומע ומלווה אותו, תחושה אשר קושרת אותו למרפאה עוד לפני הגעתו לרופא.

  • תשאול ראשוני - במהלך השיחה אני מבצע אנמנזה ראשונית אשר מאפשרת לבצע סינון ראשוני. דבר זה מצמצם באופן ניכר את הגעתם של מטופלים שאינם קהל היעד של הרופא ובכך מגדיל את אוכלוסיית המטופלים הרלוונטית לרופא, וע"י כך מייעל את עבודתו של הרופא. כמו כן, התשאול הראשוני תורם בעקיפין גם להגדלת ההכנסות של הרופא ע"י הגדלת מספר הפעולות הנוספות שיוצאות מהמרפאה. 

  • מענה ראשוני מקצועי - הידע והניסיון שלי בתחום הרפואה מאפשר לי, בנוסף לתשאול הראשוני, לתת פעמים רבות מענה פרוצדורלי (תוך הקפדה מחמירה על הנושא המדיקו-לגאלי) ובכך להפחית משמעותית פניות לא רלוונטיות לרופא. כך לדוגמא, אני מפנה מטופלים לקבל הפניות רלוונטיות לבדיקות או דימות מרופא המשפחה לפני הגעתם לרופא. מענה זה חוסך זמן וכסף הן למטופלים והן לרופא.

  • קדימות למקרים מועדפים - עפ"י הנחיית הרופא אני יכול לקדם על סמך  האנמנזה הראשונית מקרים מועדפים, או לקדם מטופלים מועדפים (פרטי/ קופ"ח וכו')

שילוב כל אלו מביא לקיצור תורים, בעיה המהווה את הסיבה העיקרית לזליגת מטופלים אותם הרופא מעוניין לפגוש, ומגביר משמעותית את יעילות העבודה של המרפאה.

וידוא תורים אקטיבי

בשירות זה אני מוודא את הגעתם של מטופלים לתור יום עבודה קודם ליום המרפאה. במקרה של ביטול תור אני מזמן מטופל אחר לפי רשימת המתנה וממרפאות עתידיות - פעולה זו מהווה את ההבדל בין וידוא תורים מקובל לוידוא תורים אקטיבי, ובסופו של דבר מייעלת את התנהלות המרפאה וחוסכת זמן וכסף רב לרופא.

לשירות זה מספר יתרונות חשובים:

  • הורדה משמעותית של אי הגעה של מטופלים (no show). בזכות השירות תופעה זו יורדת מכ-30% של אי הגעה במרפאות בעלות וידוא תורים מקובל, לכ-10% של אי הגעה במרפאות המשתמשות בשירות זה.

  • משך זמן ההמתנה מתקצר משמעותית הודות לקידום תורים במקרה של ביטול. משך המתנה ארוך מוביל פעמים רבות לעזיבת מטופלים ופנייה לרופאים אחרים.

  • בעת קביעת התורים ווידוא התורים האקטיבי אני מקפיד לתעדף מטופלים עפ"י הנחיות הרופא. כך לדוגמא, מטופלים מקופ"ח מסוימת או בעלי אופי רפואי מסוים יקבלו תיעדוף.

Image by Berkeley Communications
Image by Sammy Williams

למה זה כדאי?

השירות שאני מציע מעלה את איכות השירות הניתן למטופלים באופן משמעותי, השירות ניתן במחיר שווה לכל נפש אשר מחזיר את עצמו כבר מהמטופל הראשון. עלות השירות מחזירה את עצמה ויוצרת מאזן רווח במספר דרכים:

  • הפחתה משמעותית של אי הגעת מטופלים מעלה את ההכנסה הישירה של הרופא. יתרון זה לבדו מחזיר את עלות השירות, עם עודף!

  • קביעת תורים לאחר תשאול ראשוני למטופלים מעלה משמעותית את כמות הטיפולים הנוספים  כגון ניתוחים, הזרקות, US וכו'. כך נוצר רווח משמעותי נוסף.

כמה זה עולה?

השירות מחושב לפי מספר המטופלים במרפאה:

10 ש"ח לתיאום תור

10 ש"ח לווידוא תור

אי לכך, העלויות הן לפי כמות העבודה בפועל.

התשלום הוא עבור מטופלים רשומים בלבד! לא רשמת - לא שילמת

מניסיוני, עלות השירות שאני מספק עבור המרפאה מחזירה את עצמה כבר מהמטופל הראשון שקודם במקום מטופל שביטל. כל רווח על מטופלים נוספים הינו רווח נקי לרופא.

בעמוד המחירון תוכל למצוא טבלאות ומחשבונים שיעזרו לכם לאמוד את עלויות השירות אל מול הרווח שלך, לפי אופי העבודה שלך.

bottom of page