top of page

Acerca de

Image by Octavian Dan

קצת על עצמי

ירון מרקן - הסיפור המלא

שמי ירון מרקן ואני חובש טיפול נמרץ בהכשרתי, מדריך ע"ר ומדריך אק"ג לאחיות, מאמן אישי וכלכלי מוסמך, מספק שירותים אדמיניסטרטיביים ושירות תיאום ווידוא תורים אקטיבי לרופאים.

תמיד הייתה בי תשוקה ואהבה לתחום הרפואה וכבר מהילדות התחלתי להתעניין בתחום. בגיל 12 התחלתי להתנדב במד"א, שם נחשפתי לעולם הנרחב של הרפואה וצברתי ידע רב הן מטיפול ישיר בחולים והן מצפייה ברופאים באמבולנס ובביה"ח. בכל פעם שהייתי על האמבולנס, ובמיוחד כשנסעתי עם רופאים בנט"ן, צפיתי, טיפלתי כשיכולתי, ובעיקר שאלתי הרבה שאלות כדי ללמוד כמה שאני יכול על המקרים שנתקלנו בהם ודרכי הטיפול. בשעות שבהן לא הייתי על האמבולנס, ביליתי זמן רב בהתנדבות בחדר המיון בביה"ח תל השומר ובהמשך בי"ח רמב"ם, שם יכולתי לצפות ברופאים ולסייע להם.

לאחר שירות צבאי כחובש בלבנון, המשכתי להתנדב במד"א, ובהמשך לעבוד כנהג אמבולנס ונט"ן, מדריך ומוקדן. במקביל לעבודתי והתנדבותי במיון נחשפתי לתחומים רבים ברפואה, כאשר סקרנותי הביאה אותי להתעניין ולצבור ידע רב מעבר להכשרתי הרשמית. תפיסתי היא שככל שיש לאיש רפואה, ובמיוחד רפואת שטח, יותר ידע כך היכולת להגיע להערכה ראשונית ובהתאם לתת מענה נכון יותר עולה משמעותית. גישה זו היא שהנחתה אותי בכל שנות עבודתי.

לאחר שנים של עבודה במד"א, החלטתי שהורדתי מספיק מטופלים מקומות גבוהות, ושאני רוצה לתרום מהידע הרב שצברתי, ופניתי לכיוון ההדרכתי. הדרכתי ע"ר לגורמים פרטיים וציבוריים כאחד. לאור הידע שצברתי בתחום הבנת האק"ג, זומנתי גם לבצע הדרכות אק"ג לאחיות במסגרת קופ"ח מכבי. בשנים האחרונות, הקמתי את העסק "מרקן שירות אישי" בו אני מספק לרופאים במרפאותיהם הפרטיות שירותים אדמיניסטרטיביים, תיאום ווידוא תורים אקטיבי.

אני מוצא כי השירות שאני מספק משפר משמעותית את היעילות ושביעות הרצון של המטופלים במספר מישורים:

- זמינות אדיבה, סובלנית וסבלנית למטופל כבר משיחת הטלפון הראשונה, אשר יוצרת תחושת קשר למרפאה עוד לפני ההגעה לתור,     ובכך מונעת פעמים רבות ביטולים.

- סינון באמצעות אנמנזה ראשונית המונע ביקורים מיותרים של פניות מוטעות, ומאפשר להנחות את המטופלים להביא הדמיות         ובדיקות עפ"י הנחיית הרופא 

- צמצום משמעותי של ה No Show אשר מאפשר כמובן העלאת הרווח משעות המרפאה, אך גם קידום מטופלים עפ"י עדיפות     הרופא וצמצום של זמני ההמתנה.

כל חיי אני נותן שירות ללקוחות. הניסיון הרב ביחד עם הכלים שקיבלתי בהיותי מאמן אישי נותנים לי את הסבלנות והסובלנות לתת שירות אדיב, סבלני ומכיל.

בשירות שאני מציע אני משלב שירות לקוחות אדיב וסבלני יחד עם ידע ומקצועיות, אשר מספק למטופלים תחושה שהם בידיים איכותיות ויש להם כתובת כבר מפנייתם הראשונה - עוד לפני הגעתם לרופא. שירות זה יוצר קשר של המטופלים למרפאה, ומעלה את שביעות הרצון של המטופלים.

קבלת לקוחות מתבצעת על פי העקרונות הבאים:

1. אין שני רופאים עם אותה התמחות (כדי למנוע ניגוד אינטרסים)

2. אני לוקח עבודה במסגרת יכולתי למענה איכותי בלבד.

3. שירות הוגן ושקוף. בסוף חודש מתקבל דוח מפורט המראה פירוט כל שקל ושקל. (לדוגמת דו"ח ניתן ללחוץ כאן)

4. נדרש שיהיה לרופא מערכת תיאום תורים אינטרנטית (ניתן לקבל את תמיכתי ביצירת מערכת כזו זולה)

5. השירות (הן לרופא והן למטופלים) מהווה עבורי את עקרון היסוד לשמירת עבודה קבועה לאורך זמן.

Image by Donald Edgar

בואו נעבוד יחד!

צרו איתי קשר או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ווטסאפ 2.png
תודה על ההתעניינות. נדבר בקרוב!
bottom of page